Logo SP155 Kraków
Szkoła

Mobilność kadry edukacji szkolnej; Erasmus+; nr umowy 2022-1-PL01-KA122-SCH-00079447; tytuł projektu – Uczenie się i nauczanie poprzez działanie; data trwania projektu: 01/12/2022 do 31/05/2024

Zgodnie z Brytyjską tradycją, uczniowie młodszych klas mieli okazję pobawić się w słynny 🐰🥚EASTER EGG HUNT 🥚🐰na języku angielskim 🇬🇧 To już kolejna edycja zajęć w ramach projektu Escape Room, który jest realizowany w wybranych klasach III. Dzięki spostrzegawczości, dobrej współpracy i umiejętności rozwiązywania niełatwych zadań, uczniowie mogli cieszyć się smakołykami przyniesionymi przez Wielkanocnego Zajączka 🐇🐇🐇(14.04.2023)

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

30.03.2023 w naszej szkole odbyła się pierwsza debata oksfordzka w języku angielskim w ramach zajęć Future for me. Uczniowie wszystkich klas 8 oraz 7c- dwujęzycznej przedstawiali argumenty za i przeciw pracy zarobkowej nastolatków, emigracji w poszukiwaniu lepszego życia za granicą i uznaniu języka angielskiego za język uniwersalny obowiązujący na całym świecie. Wszystkie drużyny zaprezentowały się na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnienie za najlepszą pracę zespołową otrzymała klasa 8d. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za ogrom pracy włożonej w przygotowanie wystąpień😊.

Działanie w zakresie mobilności, Rzym czerwiec 2023, Marzena Polek, Dominika Woźniakiewicz, Katarzyna Zadęcka

Działanie w zakresie mobilności, Malta maj 2023, Justyna Dyląg-Zawadzka, Jolanta Pesta

Działanie w zakresie mobilności, Gandawa, Belgia lipiec 2023, Katarzyna Klauzner

Działanie w zakresie mobilności, Limassol, Cypr lipiec 2023, Krzysztof Kozak

Działanie w zakresie mobilności, Limassol, Malta sierpień 2023, Karolina Nowak-Pączko, Ewelina Sykała

Działanie w zakresie mobilności, Malta wrzesień/październik 2023, Anna Kurek, Danuta Kamska, Małgorzata Piegza, Ewa Mikołajczyk