Logo SP155 Kraków
Szkoła

Podsumowanie sezonu Zespołu Młodzików UKS 22

W tydzień po Dziewczętach swój sezon zakończyli także nasi Chłopcy z kl. 7 i 8b, którzy swoją postawą w turniejach fazy zasadniczej stworzyli sobie realną szansę na bezpośrednią walkę o medale 💪🏅 🙂
Niestety – w Finale Wojewódzkim z udziałem 6 najlepszych drużyn przytrafił nam się słabszy mecz – przeciwko Gorlicom – który ostatecznie zadecydował o braku awansu do najlepszej czwórki 😐
Za to w drugim meczu Finału (a naszym ostatnim w sezonie), rozegranym przeciwko gospodarzom imprezy – ekipie Sparty AGH Kraków – liderom tabeli po rundzie zasadniczej i faworytom do medalu, nasz zespół zagrał jedno z najlepszych swoich spotkań, ulegając nieznacznie, po zaciętej, trzysetowej walce: 26-24, 20-25, 13-15 👏🙂 Mecz ten dostarczył wielu pozytywnych emocji zarówno Drużynie jak i licznie zgromadzonym na sali kibicom 😉

Ostatecznie drużyna Młodzików UKS 22 Kraków sezonu 2022/2023 została sklasyfikowana na 5 miejscu w województwie, co podobnie jak w przypadku drużyny Dziewcząt należy uznać za spory sukces 🙂👍 Udało się bowiem powtórzyć wynik naszej bardzo mocnej, eksportowej ekipy Młodzików z zeszłego sezonu 😉

Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie dziękujemy i składamy gratulacje! 👏😁

P.S.
Dziękujemy i ciepło pozdrawiamy reprezentację I LO w Krakowie, na czele z Panem Jackiem Szalewskim, która pomogła nam w przygotowaniach do Finału Wojewódzkiego 🙂👍