Logo SP155 Kraków
Szkoła

Podsumowanie sezonu Zespołu Młodziczek UKS 22

Dziewczęta z kl. 8 i 7b zakończyły zmagania w Małopolskiej Lidze Młodziczek. Po dobrej postawie w pierwszej części sezonu zespół przeżył lekki kryzys formy w okresie stycznia i ferii zimowych. Był on spowodowany szeregiem problemów zdrowotnych i kadrowych, które w tym czasie niestety nie ominęły drużyny 😐
Skutkiem takiej sytuacji były słabsze wyniki w turniejach ligowych rozegranych w Nowym Targu oraz Tarnowie😐 Warto jednak odnotować fakt, że w turniejach tych zespół za każdym razem był w stanie utrzymać swoją pozycję w lidze. Udało się też wreszcie pokonać ekipę Pogoni Proszowice, która do tego momentu sezonu zawsze wychodziła zwycięsko ze spotkań z nami😉
W meczach rozegranych ponownie w Nowym Targu, a także na naszej hali w SP 155 zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, odnosząc zwycięstwa nad mocnymi ekipami Gorców Nowy Targ, UKS-u Muszyna i Setbolu Oświęcim 😉👍 Po raz kolejny zmierzyliśmy się również z jedną z najmocniejszych ekip w województwie – MKS MOS Wieliczka – ulegając po zaciętym i emocjonującym meczu, okraszonym znakomitą atmosferą stworzoną przez obydwa zespoły i licznie zgromadzoną publiczność 👏😁

Ostatecznie zespół UKS 22 Kraków – po rozegraniu wszystkich turniejów ligowych – został sklasyfikowany na bardzo wysokim 7 miejscu w województwie. Jest to jak do tej pory najwyższe miejsce, jakie udało się zająć naszemu klubowi w krótkiej historii startów w Małopolskiej Lidze Młodziczek 💪🙂

Wszystkim zawodniczkom oraz trenerom tworzącym ekipę Młodziczek sezonu 2022/2023 serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, włożony wysiłek, sportową walkę i fantastyczną atmosferę 👏☺️ Dziękujemy również rodzicom i krewnym Dziewcząt za ich doping i wsparcie 👏☺️

Ze sportowym pozdrowieniem

Ekipa UKS 22 Kraków 🙂