Logo SP155 Kraków
Szkoła

Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej 4×4 w kategorii chłopców i dziewcząt

Szkoła Podstawowa nr 155 zdobyła srebrne medale podczas Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej 4×4 w kategorii chłopców i dziewcząt. 💪🥈😁
Zdecydowanie pokonaliśmy inne krakowskie podstawówki, jednak tym razem nie znaleźliśmy sposobu na zwycięstwo nad Szkołą Mistrzostwa Sportowego z os Teatralnego. Gratulujemy wszystkim medalistom !👏👏👏 Brawo dla Was młodzi siatkarze- jesteśmy dumni ❤😁🏐
SP 155 reprezentowali: Martyna Duda, Martyna Cecuga, Martyna Rakoczy, Łucja Kaptur, Ola Smoleń, Karolina Dziedziniewicz, Ola Heród, Hania Pabiańczyk, Łucja Baran, Wiktoria Nalepa, Lena Palasz, Ignacy Pabin, Filip Ozdoba, Kuba Oryszczak, Damian Giemza, Kuba Krawczyk, Igor Szemraj, Mikołaj Dudek, Wojtek Oryszczak, Ksawery Antosz, Wiktor Arendarczyk 👏👏👏