Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

13. Kiermasz Świąteczny Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko z naszymi wolontariuszami

Tegoroczna akcja charytatywna Fundacji została zorganizowana dla 20-letniego Mikołaja, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. W połowie grudnia stoiska z własnoręcznie wykonanymi ozdobami choinkowymi stanęły m.in. na krakowskich uczelniach, a cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na rehabilitację Mikołaja.

 

Obudź w sobie artystę! Na takie zaproszenie odpowiedziała w naszej szkole grupa wrażliwych uczniów i nauczycieli oraz oczywiście niezawodni jak zwykle wolontariusze z SKW “Mali Światu”. Do 14 grudnia gromadziliśmy w szkole własnoręcznie wykonane choinkowe ozdoby, świąteczne kartki, pomysłowe choineczki, pudełka na prezenty. W piątek nasi wolontariusze zabrali je, aby osobiście przekazać na stoiska kiermaszowe czynne w sobotę - 15 grudnia - na uczelniach krakowskich. W tym roku pomagaliśmy prowadzić stoiska na AWF i WSE im. J. Tischnera.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli działania Fundacji. Chylimy czoła przed wolontariuszami, którzy bezinteresowanie poświęcili swój wolny czas, aby pracować w sobotę z myślą o potrzebującym koledze. Jesteście wielcy!

dumne opiekunki SKW “Mali Światu”