tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Dzień Ziemi - spotkanie z ornitologiem, warsztaty o roślinach mięsożernych, spotkanie z pracownikiem OPN, spotkanie z leśniczym, Obserwatorium Astronomiczne i Izba Leśna w Niepołomicach

Spotkanie z ornitologiem

W Szkole Podstawowej nr 155 w Krakowie klasy 6a, 6b, 6d z okazji DNI ZIEMI uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych pt. „SOWY” prowadzonych przez ornitologa i biologa – panią dr Joanną Kajzer – Bonk.
Organizatorami warsztatów są przyrodnicy:
 Beata Szafraniec i Agnieszka Franczyk.
Sponsorem finansowym dyrektor Anna Kurek

{gallery}ornitolog{/gallery}

Warsztaty o roślinach mięsożernych

W Szkole Podstawowej nr 155 w Krakowie klasa 6c z okazji DNI ZIEMI uczestniczyła  w warsztatach przyrodniczych pt. „ROŚLINY MIĘSOŻERNE” prowadzonych przez botanika –  dr TOMASZA KOWALCZYKA.
Warsztaty zorganizował nauczyciel przyrody: B. Szafraniec

{gallery}miesozerne{/gallery}

Spotkanie z pracownikiem OPN

Naszym gościem była Pani mgr Alicja Fischer, która pracuje w Ośrodku Edukacyjno -Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego. Dzięki tej prelekcji mogliśmy zapoznać się z przyrodą, historią i kulturą tego najmniejszego parku narodowego w Polsce.

{gallery}opn{/gallery}

Spotkanie z leśniczym