Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

Sukcesy Natalii Przybycień w koszykówce

Natalia Przybycień uczennica klasy 8a Sp 155 od kilku lat uprawia koszykówkę w Akademii Wisły Canpack Kraków, aktualnie rywalizuje w dwóch kategoriach wiekowych: U14 i U15.

W tym sezonie zajęła:
W kategorii U15
I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Winter Canpack Cup CANPACK CUP 2021 Akademia Koszykówki Kobiet i Dzieci Wisły Can-Pack Kraków (akademiawislycanpack.pl)
I miejsce w lidze małopolskiej. Uzyskanie kwalifikacji do Mistrzostw Polski, których finały odbędą się w maju 2021. Akademia Wisły CanPack - Strona główna Facebook

W kategorii U14
W lidze małopolskiej zostały do rozegrania jeszcze trzy mecze, obecnie drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli. Natalia w statystykach rzutowych PZKosz jest na piątym miejscu z liczbą punktów 100. Zakwalifikowała się do ścisłej kadry wojewódzkiej Kadra Małopolski Dziewcząt Akademia Koszykówki Kobiet i Dzieci Wisły Can-Pack Kraków (akademiawislycanpack.pl) i reprezentowała Małopolskę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie dziewczęta zajęły 6 miejsce w Polsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2021 Akademia Koszykówki Kobiet i Dzieci Wisły Can-Pack Kraków (akademiawislycanpack.pl).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.