tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

1% podatku dla SP 155

Szanowni Państwo,
z wielką przyjemnością informuję, że dzięki przekazaniu szkole 1% podatku otrzymaliśmy  5389.56 zł.
Bardzo dziękuję wszystkim Państwu oraz naszym sympatykom za tak hojne wsparcie.
Co roku pełną kwotę dotacji przekazujemy na modernizację lub wyposażenie szkoły tak, aby nasi uczniowie korzystali z Państwa wsparcia.
W obecnym roku zaplanowaliśmy założenie do 2. sal komputerowych oraz 3. pracowni folii okiennych przeciwsłonecznych z serii Helios w celu kontroli temperatury w pomieszczeniach. Folie zwiększają  komfort przebywania w nasłonecznionych salach obniżając temperaturę nawet o 5 stopni, a także zmniejszają koszty energii.

Państwa pieniądze wspomogą tę inwestycję, która wymaga wysokich nakładów finansowych.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i polecam się Państwa pamięci w następnym roku podatkowym :)

Anna Kurek