Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

L.p.

Nazwisko i imię

dzień

godzina

1.

Adamczyk Edyta

wtorek

piątek

14.45 – 15.15

7.30 – 8.00

2.

Birczyńska Joanna

poniedziałek

15.30 – 16.30

3.

Borysławska Elżbieta

środa

13.50 – 14.20

15.40 – 16.10

4.

Chuchmacz Małgorzata

wtorek

8.45 – 9.45

5.

Cibor Agnieszka

środa

9.40 – 10.40

6.

Czarnota Mariola

środa

piątek

7.30 – 8.00

15.30 – 16.00

7.

Doniec Nina

czwartek

6.30 – 7.30

8.

Dużyk Magdalena

poniedziałek

16.30 – 17.30

9.

Dziedzic Katarzyna

poniedziałek

11.30 – 12.30

10.

Dyląg Grażyna

czwartek

7.00 – 8.00

11.

Dyląg – Zawadzka Justyna

środa

12.50 – 13.50

12.

Faron Urszula

środa

9.45 – 10.45

13.

Flank Beata

środa

czwartek

14.35 – 15.05

7.30 – 8.00

14.

Fornalczyk Izabela

wtorek

15.40 – 16.40

15.

Galica Małgorzata

wtorek

6.30 – 7.30

16.

Gładki Aleksandra

poniedziałek

wtorek

8.00 – 8.30

8.00 – 8.30

17.

Górowska Ewa

poniedziałek

czwartek

16.30 – 17.00

7.30 – 8.00

18.

Górecka – Marzec Monika

poniedziałek

czwartek

13.40 – 14.10

15.30 – 16.00

19.

Grabski Tomasz

poniedziałek

11.30 – 12.30

20.

s. Gradzi Dorota

poniedziałek

wtorek

7.30 – 8.00

16.30 – 17.00

21.

Grzybek Joanna

czwartek

11.00 – 12.00

22.

Kamińska Anna

poniedziałek

15.30 – 16.00

17.20 – 17.50

23.

Kamska Danuta

czwartek

10.30 – 11.30

24.

Klauzner Katarzyna

piątek

7.00 – 8.00

25.

Kosowski Mieczysław

wtorek

15.30 – 16.30

26.

Kozak Krzysztof

wtorek

środa

7.30 – 8.00

14.45 – 15.15

27.

Krawczyk Krzysztof

poniedziałek

15.40 – 16.40

28.

Kurek Anna

środa

10.00 – 11.00

29.

Krzynówek Joanna

wtorek

15.00 – 16.00

30.

Machnicka Marzena

czwartek

16.25 – 17.20

31.

Malinowska Katarzyna

poniedziałek

wtorek

17.00 – 17.30

16.00 – 16.30

32.

Mazurkiewicz Paulina

wtorek

7.00 – 8.00

33.

Mądry Joanna

poniedziałek

11.30 – 12.30

34.

Mąka Justyna

poniedziałek

10.45 – 11.45

35.

Mikołajczyk Ewa

czwartek co 2 tyg.

9.00 – 10.00

36.

Milewska Anna

poniedziałek

wtorek

11.30 – 12.00

16.25 – 17.05

37.

Mirek Ewa

poniedziałek

wtorek

15.30 – 16.00

14.45 – 15.15

38.

Nowakowski Krzysztof

poniedziałek

16.00 – 17.00

39.

Orłowska Regina

wtorek

piątek

8.00 – 8.30

15.50 – 16.20

40.

Oryszczak Agnieszka

wtorek

15.30 – 16.30

41.

Osika Monika

poniedziałek

17.15 – 18.15

42.

Pesta Jolanta

czwartek

9.45 – 10.45

43.

Pikuła Maria

czwartek

16.00 – 17.00

44.

Podgórska – Zając Danuta

wtorek

17.15 – 18.15

45.

Polak Agnieszka

środa

17.00 – 18.00

46.

Polek Marzena

piątek

12.35 – 13.35

47.

Rokita Dorota

poniedziałek

15.30 – 16.30

48.

Rozkocha Anna

poniedziałek

7.00 – 8.00

49.

Skomorowska Barbara

środa

16.20 – 17.20

50.

Szafraniec Beata

poniedziałek

15.00 – 15.30

16.30 – 17.00

51.

Szczupak Iwona

środa

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

52.

Talaga Justyna

środa

11.30 – 12.30

53.

Tomkiewicz Halina

piątek

9.00- 10.00

54.

Trystuła Joanna

środa

16.25 – 17.25

55.

Wojtyczka Mikołaj

wtorek

15.30 – 16.30

56.

Woźniakiewicz Dominika

czwartek

16.00 – 17.00

57.

Wytrwał Alina

wtorek

czwartek

9.20 – 9.50

16.30 – 17.00

58.

Zadęcka Katarzyna

wtorek

12.15 – 13.15

59.

Zaręba Lidia

środa

czwartek

7.35 – 7.50

7.05 – 7.50

60.

Zielińska Elżbieta

piątek

10.30 – 11.30

61.

Zielińska Ewa

wtorek

15.30 – 16.30

62.

Zięć Marzena

środa

7.00 – 8.00