Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08

Gazetka ,,Almanach Szkolny”

Zapraszamy do czytania  naszej szkolnej gazetki ,,Almanach Szkolny”. Redagują ją uczniowie z klas 6-8 , którzy spotykają się na zajęciach Koła dziennikarskiego. Zdecydowaliśmy się na formę elektroniczną – gazetka będzie dostępna tylko na stronie szkoły  w banerze  ALMANACH SZKOLNY.
Oprócz aktualności znajdą się  tam też ciekawostki z kraju i ze świata,  wywiady z uczniami lub pracownikami naszej szkoły, dzięki którym będzie można  ich lepiej poznać oraz łamigłówki i konkursy z nagrodami.

                                                               ZAPRASZAMY DO LEKTURY !

                                                                                                                                           Redakcja ,,Almanachu Szkolnego”