Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08, sp155krakow@o2.pl

Zajęcia dodatkowe 2020/2021

L.p.

osoba prowadząca

rodzaj zajęć

termin

klasa

sala

1.

Joanna Birczyńska

Zdw – j. polski

Poniedziałek godz. 13.45 –14.30

5c

17

Zdw – j. polski

Wtorek godz. 14.45 – 15.30

8a

11

2.

Elżbieta Borysławska

Koło plastyczne

Wtorek  godz. 10.45 – 11.30

Klasy 1

biblioteka

Koło plastyczne

Czwartek godz. 12.50 – 13.35

Klasy 2

biblioteka

Koło plastyczne

Piątek godz. 10.45 – 11.30

Klasy 5

biblioteka

Koło plastyczne

Czwartek  godz. 14.45 – 15.30

Klasy 6

11

3.

Małgorzata Chuchmacz

Koło twórczego myślenia

Środa godz. 12.50 – 13.35

Klasy 1

biblioteka

4.

Agnieszka Cibor

Zdw – j. polski

Środa godz. 9.50 – 10.35

3c

biblioteka

5.

Mariola Czarnota

Koło z fizyki

Wtorek godz. 7.05 – 7.50

Dla chętnych

14

6.

Grażyna Dyląg

Zdw - matematyka

Poniedziałek  godz. 7.05 – 7.50

7b

3

Zdw - matematyka

Piątek godz. 7.05 – 7.50

7c, 7d

3

7.

Izabela Fornalczyk

Koło biologiczne

Wtorek godz. 15.40 – 16.25

co 2 tygodnie

Klasy dwujęzyczne

6

Koło j. angielskiego

Wtorek godz. 15.40 – 16.25

co 2 tygodnie

Klasy dwujęzyczne

6

8.

Agnieszka Franczyk

Koło biologiczne

Piątek godz. 7.05 – 7.50

Klasy 7 i 8

6

9.

Aleksandra Gładki

Zdw – j. polski, matematyka

Poniedziałek godz. 9.50 – 10.35

2c

13a

Zdw – j. polski, matematyka

Środa godz. 8.00 – 8.45

3a

1

Koło matematyczne

Środa godz. 11.50 – 12.35

Klasy 2

20

10.

Ewa Górowska

Koło chemiczne

Poniedziałek godz. 14.45 – 15.30

klasy 8

6

11.

Anna Kamińska

Zdw – j. polski

Środa godz. 15.40 – 16.25

7c, 7e

5

Koło dziennikarskie

Poniedziałek 15.40 – 17.15

Dla chętnych

5

12.

Katarzyna Klauzner

Zdw – j. angielski

Czwartek godz. 7.05 – 7.50

8b

17

13.

Anna Kurek

Zdw – j. polski, matematyka

Wtorek godz. 13.50 – 14.35

2a

2

Zdw – j. polski, matematyka

Środa godz. 12.50 – 13.35

3b

15

Zdw – j. polski, matematyka

Czwartek godz. 11.50 12.35

2b

13a

14.

Justyna Nawrot

Koło taneczne

Piątek godz. 10.45 – 11.30

Klasy 1

świetlica

15.

Monika Osika

Zdw – j. polski

Wtorek godz. 13.50 – 14.35

6c, 6d, 6e

4

Zdw – j. polski

Wtorek godz. 15.40 – 16.25

6a, 6b

12

Zdw – j. polski

Wtorek godz. 14.45 – 15.30

4b

4

Zdw – j. polski

Czwartek godz. 8.00 – 8.45

4a, 4c

17a

Koło dziennikarskie

Poniedziałek 15.40 – 17.15

Dla chętnych

5

16.

Jolanta Pesta

Koło ortograficzne

Piątek godz. 8.00 – 8.45

Klasy 2

8

17.

Danuta Podgórska - Zając

Zdw – j. polski

Poniedziałek godz. 15.40 – 16.25

7a, 7d

12

Zdw – j. polski

Poniedziałek godz. 16.30 – 17.15

7b, 7f

12

18.

Dorota Rokita

Koło historyczne

Wtorek godz. 15.45 – 16.30

Klasy 6, 7, 8

15

19.

Anna Rozkocha

Zdw – matematyka

Środa godz. 7.05 – 7.50

6e

7a

Zdw - matematyka

Czwartek godz. 15.40 – 16.25

5a, 5c

7

20.

Ewelina Ryż

Zdw - matematyka

Czwartek godz. 14.45 – 15.30

4b, 4c

3

21.

Barbara Skomorowska

Zdw – matematyka

Środa godz. 15.40 – 16.25

8a, 8c

7

22.

Joanna Trystuła

Zdw – j. polski

Wtorek godz. 7.05 – 7.50

8b, 8c, 8d

4

23.

Beata Windak

Koło techniczne- wych. komunikacyjne

Czwartek godz. 15.40 – 16.40

Dla chętnych

19

24.

Alina Wytrwał

Koło teatralne

Czwartek godz. 15.40 – 16.25

dla chętnych

1

25.

Lidia Zaręba

Zdw - matematyka

Wtorek 15.40 – 16.25

6a, 6b

18

26.

Elżbieta Zielińska

Koło teatralne

Czwartek godz. 15.40 – 16.25

dla chętnych

1

27.

Ewa Zielińska

Chór szkolny

Czwartek godz. 15.40 – 16.25

dla chętnych

11

Zespół instrumentalny

Wtorek godz. 14.45 – 15.30

dla chętnych

11

28.

 

Marzena Zięć

Zdw – matematyka

Wtorek godz. 7.05 – 7.50

7a

3

Zdw – matematyka

Czwartek godz. 7.05 – 7.50

7e, 7f

3

Zdw - matematyka

Piątek godz. 7.05 – 7.50

6c, 6d

6

29.

Mieczysław Kosowski

Programowanie, algorytmika: Baltie, Scratch, Python

Poniedziałki: 14.45-15.30

Czwartki: 14.45-15.30

Klasy 4-8 (w miarę wolnych miejsc)

16

cmi