Uwolnij potencjał
twojego dziecka w SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-869 Kraków

tel. 12 647 10 08

Dyżury nauczycieli 2019/2020 (pokój nauczycielski)

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

1.

p. Adamczyk Edyta

Nauczyciel nieobecny

2.

p. Birczyńska Joanna

Czwartek 12.50 – 13.35

3.

p. Bisz Agnieszka

Poniedziałek 14.40 – 15.35

4.

p. Błońksa – Czarnocka Zofia

Poniedziałek 14.45 – 15.30

5.

p. Borysławska Elżbieta

Czwartek 13.50 – 14.35

6.

p. Chuchmacz Małgorzta

Poniedziałek 12.50 – 13.35

7.

p. Cibor Agnieszka

Poniedziałek 8.55 – 9.40

8.

p. Czarnota Mariola

Czwartek 11.50 – 12.35

9.

p. Czeluśniak Małgorzata

Po umówieniu się przez Librusa

10.

p. Drzewiczuk Dorota

Nauczyciel nieobecny

11.

p. Dużyk Magdalena

Wtorek 10. 45 – 11.30

12.

p. Dyląg Grażyna

Piątek 7.15 – 8.00

13.

p. Dyląg – Zawadzka Justyna

Poniedziałek 9.50 – 10.35

14.

p. Fornalczyk Izabela

Czwartek 9.50 – 10.35

15.

p. Franczyk Agnieszka

Czwartek 8.55 – 9.40

16.

p. Górowska Ewa

Wtorek 12.50 – 13.35

17.

s. Gradzi Patrycja

Czwartek 13.45 – 14.30

18.

p. Jakubik Anna

Poniedziałek 12.50 – 13.35

19.

p. Kamińska Anna

Czwartek 9.50 – 10.35

20.

p. Karamara Bożena

Poniedziałek 14.40 – 15.25

21.

p. Klauzner Katarzyna

Środa 8.55 – 9.40

22.

p. Kosowski Mieczysław

Środa 9.50 – 10.35

23.

p. Kozak Krzysztof

Wtorek 11.50 – 12.35

24.

p. Krawczyk Krzysztof

Piątek 15.30 – 16. 16.15

25.

p. Malinowska Katarzyna

Poniedziałek 10.45 – 11.30

26.

p. Mąka Justyna

Czwartek 8.55 – 9.40

27.

p. Orłowska Regina

Piątek 9.50 – 10.35

28.

p. Oryszczak Agnieszka

Poniedziałek 15.35 – 16.20

29.

p. Osika Monika

Poniedziałek 7.15 – 8.00

30.

p. Pawłowska Marianna

Piątek 10.45 – 11.30

31.

p. Pesta Jolanta

Wtorek 12.50 – 13.35

32.

p. Płaczek Przemysław

Piątek 12.50 – 13.35

33.

p. Podgórska – Zając Danuta

Środa 11.50 – 12.35

34.

p. Polak Katarzyna

Poniedziałek 10.45 – 11.30

35.

p. Rokita Dorota

Poniedziałek 11.50 – 12.35

36.

p. Skomorowska Barbara

Środa 9.50 – 10.35

37.

p. Szczupak Iwona

Czwartek 9.50 – 10.35

38.

p. Szafraniec Beata

Czwartek 10.45 – 11.30

39.

p. Tatara Agata

Piątek 12.50 – 13.35

40.

p. Trystuła Joanna

Środa 10.45 – 11.30

41.

p. Warzecha Iwona

Środa 8.55 – 9.40

42.

p. Windak Beata

Czwartek 12.50 – 13.35

43.

p. Wojtyczka Mikołaj

Czwartek 9.50 – 10.35

44.

p. Wolak Sandra

Piątek 11.50 – 12.35

45.

p. Wytrwał Alina

Piątek 12.50 – 13.35

46.

p. Zadęcka Katarzyna

Czwartek 7.30 – 8.00, piątek 7.30 – 8.00

47.

p. Zaręba Lidia

Po umówieniu się przez Librusa

48.

p. Zielińska Elżbieta

Wtorek 12.20 – 12.55

48.

p. Zielińska Ewa

Środa 10.45 – 11.30